Michal Páleník foto
Planeat logo

Michal Páleník o zdravom chudnutí

V súčasnosti sme zahltení množstvom nejednoznačných informácií v oblasti zdravého stravovania a životného štýlu. Keďže sú tieto informácie často protichodné, zorientovať sa v nich a zvoliť si správne je takmer nemožné. Nevhodná voľba pritom môže spôsobiť aj vážne zdravotné problémy. Služby spojené s vytváraním personalizovaných úprav stravy odborníkmi, ktorí disponujú relevantnými informáciami, sú preto jednoduchým, dostupným a kvalitným riešením.

Princíp personalizovaného “jedálnička” som použil pri všetkých mojich klientoch, ktorí trpeli extrémnou obezitou, no takisto aj pri zlepšovaní výkonu vrcholových športovcov. Moje skúsenosti potvrdzujú, že ľuďom, ktorí trpia nadváhou alebo obezitou je možné pomôcť úpravou stravy pripravenou klientovi "na mieru”, ako súčasť našej komplexnej starostlivosti o ľudí s nadváhou a obezitou. Neváhajte sa mi ozvať a vyskúšať Planeat.

Michal Páleník foto

Michal Páleník a personalizované stravovanie Planeat

Záujem o služby spojené s vytváraním personalizovaných úprav stravy odborníkmi výrazne narastá. Vďaka aplikácii Planeat, za ktorou stojí Michal Páleník a spoločnosť Planeat s.r.o., sú tieto služby dostupné komukoľvek. Aplikácia Planeat, ktorá vám s využitím vedomostí renomovaných odborníkov vytvorí osobný jedálniček, bola testovaná nielen na bežných ľuďoch a na pacientoch s rôznymi diagnózami, ale aj na vrcholových športovcoch.
Vzdelanie a prax
  • FTVŠ UK Fitness tréner (lvl. 5, lifestyle expert)
  • Spoluzakladateľ Slovenskej asociácie pre výživu a prevenciu
  • Spoluzakladateľ Slovenskej spoločnosti pre športovú výživu
Logo Fakulta telesnej výchovy a športu, UK Logo Spoločnosť pre výživu a prevenciu Logo Slovenská spoločnosť pre športovú výživu
Klienti

Ku klientom Planeat a Michala Páleníka patria aj

  • Dominika Cibulková
  • Veronika Velez-Zuzulová
  • Andrej Martin

Extrémne premeny

  • 12 súťažiacich v sérii 2017

Množstvo spokojných klientov v priebehu posledných 10 rokov

Inovácie

CEO & Spoluzakladateľ spoločnosti Planeat s.r.o., ktorá sa zaoberá vývojom profesionálnej nutričnej aplikácie určenej odborníkom ako pomoc v komplexnom manažmente stravy pacienta/klienta

Zdravý životný štýl a chudnutie s Planeat

Optimálna univerzálna výživa neexistuje. Aby mohol byť požadovaný cieľ v súvislosti so životosprávou splnený, mal by klient alebo pacient prejsť komplexným manažmentom stravovacích návykov a životného štýlu. Úmerne s kvalitou poradenstva a odborníka sa zvyšuje účinnosť zmeny. Michal Páleník je CEO & spoluzakladateľ spoločnosti Planeat, ktorá sa zaoberá vývojom profesionálnej nutričnej aplikácie s rovnomenným názvom Planeat určenej odborníkom ako pomoc v komplexnom manažmente stravy pacienta/klienta. S aplikáciou Planeat robíte správny krok k zmene vášho životného štýlu a k úbytku váhy.
Analýza icon
Analýza

Analýza návykov je pre pochopenie príčin súčasného stavu a pre efektívne nastavenie stravy, pohybu a ďalších doporučení dôležitá.

Personalizovaná starostlivosť icon
Personalizovaná starostlivosť

Pre efektívnu a udržateľnú zmenu by mal odborník pre klienta pripraviť personalizovaný nutričný plán a pohybové odporúčania.

Motivácia icon
Motivácia

Dôležitosť motivácie by sa nemala podceňovať. Zmeniť dlhoročné návyky nie je vôbec jednoduché, udržiavanie kontaktu s odborníkom je preto kľúčové.

Získajte personalizovaný jedálniček na mieru

Jedálniček Planeat foto

Jedálniček na mieru s prihliadnutím na Vaše požiadavky a prípadné zdravotné problémy Vám zostavia špičkoví odborníci pod záštitou spoločnosti Planeat a Mgr. Michala Páleníka.

Pripravili sme pre Vás pripravili tri balíčky. Po odoslaní online objednávky Vám náš odborník pripraví stravovací plán na mieru a predstaví Vám ho tak, aby ste ho vedeli jednoducho dodržiavať.

Viac informácií

Radi vám poskytneme viac informácii o Planeat a o tom, ako môže práve vám pomôcť s vašimi cieľmi. Nech už ide o zníženie hmotnosti, zlepšenie zdravotného stavu alebo zvýšenie športového výkonu.

Verejnosť

Verejnosť obrázok
Chcem sa dozvedieť viac o Planeat a ako mi môže personalizovaný stravovací plán pomôcť znížiť hmotnosť alebo zlepšiť životosprávu.

Odborníci

Odborníci obrázok
Som odborník a chcem dostať viac informácií o tom, ako mi aplikácia Planeat pomôže kvalitnejšie manažovať mojich klientov/pacientov.